730 123 121
zavolejte nám
prohlédněte si volné pozice

Jsme pyšní na to, že s námi většina firem počítá i pro své další projekty.

Pomáháme firmám s pracovníky

Pracovníci jsou ve většině firem klíčoví a proto může náročnost personalistiky přidělat firmám mnoho vrásek na čele. Nejenom díky složitosti personální a mzdové problematiky, ale i díky minimální flexibilitě oproti ostatní vstupům ve výrobním procesu, roste poptávka po našich službách AGENTURNÍHO ZAMĚSTNÁVÁNÍ, které toto umí řešit. Vždy jednáme zcela transparentně a férovou cenu víte dopředu.

 

Naše služby nabízí jednoduché řešení, které firmám přináší:

Firmy nás nejčastěji využívají na:

Dočasně přidělení pracovníci Vám pomohou zvládnout vánoční špičku, mimořádné zakázky či jiné situace, kde pracovníky nepotřebujete mít celý rok. Stejně tak je tato forma využívána v situacích, kdy se výrobní kapacita může v průběhu roku měnit a vy tak můžete velice flexibilně reagovat na jakékoliv výkyvy ať už se jedná o zvýšení či naopak snížení počtu pracovníků.

Rostete a potřebujete rozšířit svůj pracovní kolektiv o kvalitní pracovníky? Ať jsou vaše důvody jakékoliv, budeme pro vás spolehlivým partnerem pro zajištění  stálých zaměstnanců. Naše pracovníky dodáváme s garancí – to znamená, že v případě, že by se pracovník pro vaše potřeby neosvědčil nebo ve zkušební době odešel, bezplatně a okamžitě posíláme náhradu.

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli! Proto přicházíme s naší službou, kdy si zaměstnance nejdříve vyzkoušíte přímo u vás v provozu. Pokud se osvědčí, tak poté přechází do vašeho kmenového stavu.

Potřebujete službu na klíč?
Máte otázky?
Zavolejte nám!

Zdeněk Syrový / + 420 733 754 839

Domluvte si schůzku