730 123 121
zavolejte nám
prohlédněte si volné pozice

Jsme přímo posedlí pomáhat firmám v růstu!

Naše služby

Museli jste omezit výrobu, ale pořád platíte stejný počet zaměstnanců? Měli byste nové zakázky, ale musíte je odmítat, protože je nemá kdo vyrobit? Jste dobří v tom co děláte, chcete se rozšiřovat ale nechcete se věnovat personalistice? Musíte zaměstnávat administrativní pracovníky  navíc, jen abyste mohli mít pracovníky ve výrobě? 

To jsou asi nejčastější případy, kdy se na nás firmy obracejí. Umíme totiž firmám i v dnešní nedostatkové době zajistit  pracovníky z ČR, EU i mimo ni. Pracovníkům z Ukrajiny zajistíme víza a potřebné náležitosti vyřídíme za vás. Stojí za námi roky zkušeností a dlouhodobé kontakty a proto pracovníky neslibujeme, ale opravdu je okamžitě dodáváme.

Vy tak můžete být maximálně flexibilní v plánování výroby a počet dodaných pracovníků volit dle vaší aktuální potřeby. Automaticky vám poskytneme koordinátora, který naše pracovníky bude mít na starosti. Ušetříte čas a peníze za hledání nových pracovníků. Výrazně snížíte administrativu a náklady na personalistiku. A pokud si nebudete s nečím jisti, poskytujeme i odborné personální poradenství nebo Vám povedeme personální agendu.

Potřebujete službu na klíč?
Máte otázky?
Zavolejte nám!

Zdeněk Syrový / + 420 733 754 839

Výhody služeb od
Apriory Work

Vše si řešíte vlastními silami

Jsme partner, na kterého se můžete spolehnout